Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori felfázással küszködöm...

Gyakori felfázással küszködöm melyik jobb a Jutavit Tőzegáfonya vagy a Walurinal max tabletta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is ette a tőzegáfonyát, de nem ért semmit. A másikat nem ismerem, inkább próbáld meg azt, hátha jobb.
2012. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 29. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia! en is NAGYON sokszor vagyok felfazva. Van olyan immunerosito (Urologustol kell megkerdezni, hogy mi az), ami nekunk van kifejlesztve megelozo jellegel. Szedtem Walurinalt, nem igazan segitett. Most probalgatom a calivita URX-et. Eddig bevalt. Ebben van mindenfele jo cucc, nemcsak tozegafonya (nekem magaban az nem valt be). A calivita es az immunerosito is eleg draga, de nekem mar elegem lett, ugyhogy szinte "barmennyit" hajlando vagyok felaldazni, hogy ne legyek beteg megint. Nezz utanna a D-mannoz nevu szernek. Gyogyteak is vannak szep szammal (ha tozegafonyas mellett dontesz), cickafark, orvosi medveszolo, csalanlevel. A calivitaban van minden fent emlitett kivonat + afonya is.

Ja es ami meg segithet, ha erzed, hogy kezdodik a felfazas, ulj be derekig ero vizbe forro vizbe, amibe teszel fel-1 kilo konyhasot (legigenytelenebb, legolcsobb is jo). Sajat tapasztalatom szerint, ha nem bakterialis eredetu a felfazas, csak mondjuk valoban a hidegtol van, akkor a sos viz elmulasztja. Viszont nekem, ha elsore nem hat (kb. 15 percet ulok a vizben), akkor tobbszor mar felesleges megprobalni...

Mindegy mennyire dragak a megelozo szerek, jobb mint az antibiotikum.

2012. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen sokat segítettél!
2012. márc. 20. 21:59
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez éri meg a legjobban: Maxicran tőzegáfonya kapszula garantált 36 mg proantocianidin (PAC) tartalommal mint a Walurinal max. 20db=1680Ft és napi egy kapszula elég belőle.
2015. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!