Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a pattanások,...

Mit csináljak a pattanások, mitesszerek ellen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem olyan feltűnő, nagy és piros, hanem kicsik, de akkor is idegesítő. Valami krém, vagy pakolás, ami sima bőrt eredményez?!

Amúgy mindennap használok testápolót és arckrémet. Lehet hogy ettől van? Az a baj, hogy enélkül meg kiszárad az arcom és roppant kellemetlen érzés.


2012. márc. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne használj arckrémet. Lehet, hogy nélküle kiszárad a bőröd, de vele meg zsírosodik, és több jön ki. Menj el bőrgyógyászhoz, mond neki a szárazságot és fog felírni olyan arckrémet, ami mindkettő problémára jó lesz.
2012. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Bioderma termékcsaládot ajánlom. Sokáig használtam és használom most is a zsíros bőrre való terméketet (arclemosó gél, miracella oldat vagy más néven arctonik, és zsíros bőrre való arckrém.) Elég drága, nekem is a gyógyszerész nővérem szerezte be a cuccokat. Viszont a krém nagyon jó, nem szárad ki a bőröd és pattanásokat sem okoz. Nekem bevált, rengeteg gyulladt pattanásom volt, de aztán már szinte mind elmúlt. 1-2 miteszer előfordul, na meg persze menzesz idején több pattanás is kijön még. De amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve.

[link]


Házi praktikát is tudok ajánlani: minden nap egyik egy csipet (de tényleg csak egy csipetnyit!) élesztőt. Láthatóan javít az arcbőrön. + Gőzölj kamillateával egy héten többször, a pattanásokat pedig ne nyomkodd!

2012. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha jól bánsz a Biodermás cuccokkal, akkor akár fél évig is kibírják. Nekem pont most fogyott el a krém, pedig októberben vettem. (Ez igaz az arclemosóra és a tonikra is.)
2012. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az 1. kommentelőnek: Az arckrém muszáj, mivel mindennap úszom a klóros vízben, de ettől függetlenül köszönöm, ezeket kipróbálom mind, beleértve a 2. kommentelő tippjeit is!
2012. márc. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!