Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztó folyás. Valaki...

Borzasztó folyás. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Évek óta nagyon erős folyásom van, orvostól orvosig járok már jó ideje, többféle gyógyszert kipróbáltam, de semmi sem segít... Óránként kell cserélnem a tisztasági betétet, már megakadályoz a mindennapi tevékenységekben is... Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom, kihez forduljak... Valaki hasonló helyzetben esetleg?
2012. márc. 3. 19:10
 1/5 anonim válasza:

Igen, hasonló helyzetben voltam én is. Orvostól-orvosig dettó. Rengeteg mintavétel, mind negatív, illetve csak olyan bacik ami 3-ból 2 nőnél előfordulnak, tehát semmi komoly. Végül egyik nődoki azt javasolta, hogy ne használjak tisztasági betétet, mert nem engedi át a levegőt. Kb. 1 éve folyamatosan 2-3 cserealsóneműt hordok magamnál, és már egyre ritkábban kell cserélni. Szokj le a tisztasági betétről és idővel javulni fog.

Viszont kellemetlen szagú váladék, vagy ha elkezd viszketni, csípni ilyesmi mindenképp fordulj dokihoz.

2012. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg sem szólalok. Én csak 16 vagyok, nem élek nemi életet, és rendesen tisztálkodom, viszont két mensi között néha olyan, mintha becsurrant volna...


Nem tudom, ismered-e az ionos vagy milyen betéteket, próbáld ki, elvileg jók, lehet, segítene... Vagy az, amit az első leírt, hátha segít..:)

2012. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első válaszoló: igazad van, egészségtelen az állandó betéthordás, de ha nincs bent, már egy perc után érzem, hogy átnedvesedik... így meg nem lehet egy egész napot végigcsinálni :(

második válaszoló: nem ismerem, most hallok róla először :)

2012. márc. 3. 19:39
 4/5 anonim válasza:
Igen, tudom, hogy nem könnyű, nekem sem volt az. Sőt még most is kellemetlen, hogy kis szütyővel rohangálok mosdóba és percekik elvagyok a cserével. Viszont ezt mostmár csak kb. napi 1-2 szer kell megtennem, ahhoz képest hogy az elején óránként kellett cserélnem.Persze kérdés, hogy dolgozol vagy suliba jársz, és van-e erre lehetőséged. Kitartás...
2012. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben voltam évekig. Doki, doki, doki, semmi sem segített. Évek óta járok természetgyógyászhoz, de eszembe nem jutott volna megkérdezni, de tavaly októberben szóba hoztam. Ő ajánlotta nekem, hogy kamillát forrázzak le, tegyek bele pár csepp (5-7) teafaolajat, irrigátorba és havonta egyszer, mensi után használjam. Nálam tökéletesen bevált. Én bátran ajánlom, de a havi egyet ne lépd túl. Semmi gyógyszer, csak természetes anyagok.
2012. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!