Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Egy hónapja késik

Ez mitől lehet? Egy hónapja késik

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párommal mindig védekezünk, mit ahogy most is tettük, azonban lassan egy hónapja késik. Csináltam egy tesztet a múlt héten (illetve kettőt) és negatívak lettek. Mégsem jön meg. Nem érzem, hogy bármi baj lenne (fel voltam fázva, és mos is meg vagyok fázva plusz most jöttem ki egy vírusból...)érzem hogy a hasam görcsöl, úgy mintha nemsokára megjönne, de még sincs semmi. Ez mitől lehet? Kérlek segítsetek!!!!!

Lehet, hogy a stressztől, mert végülis eléggé izgulok amiatt, hogy nem jön meg...?!

18/L


2012. márc. 6. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A stressztől nem késik egy hónapot! Egy-két nap eltérés lehet, de ez már nem normális. Menj orvoshoz!
2012. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen előrordulhat egészséges nőknél is. Szerintem várj türelemmel még egy ciklust, és ha az sem jön meg, akkor menj dokihoz, valószínűleg egy átmeneti hormonzavar.
2012. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen a stresszelés sem tesz jt. Nyugi! :) A betegségek miatt is lehet, hogy egy hónap kimarad.
2012. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*jót
2012. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap olyan volt mintha megjött volna, de csak ilyen olyan jött , mint amikor már elmúlik. (nem tudom mennyire érthető...)Vér volt, de mára már nincs semmi. Ez hogy lehet?
2012. márc. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!