Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes a kis mennyiségű...

Természetes a kis mennyiségű fehér folyás?

Figyelt kérdés

Mindig szokott minimális mennyiségű fehér folyásom lenni, a fehérneműmön sem szokott foltot hagyni csak nagyon ritkán. De úgy tudom ez a kis mennyiségű folyás természetes mert tisztul a hüvely. Ez valóban így van? És amit még megfigyeltem, hogy a hónap különböző szakaszában másabb az állaga van amikor szinte szintelen és van amikor fehéresebb és kicsit sűrűbb. Nem tudom hogy ez a hormonok miatt lehet, mert a vérzésem előtt pár nappal szokott valamivel több folyás jelentkezni.

És lenne még egy kérdésem, hogy fogamzásgátlót szedek, így a sperma ugyebár belém kerül és minden együttlét után kicsit több a folyásom és picit halvány sárgásabb vagyis nem teljesen fehér vagy szintelen ez is a tisztulás miatt lehet amiért belém élvez?


Lehet ezek buta kérdések de szeretném ha rendes válaszokat kapnék rá.

Ja és vizsgálatok során nem találtak nálam fertőzést, csak szeretném tudni másoknál is így van ez vagy valami csak nincs rendben nálam.


2012. márc. 7. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem minden oké :)
2012. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!