Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek Dr. Novák...

Mi a véleményetek Dr. Novák Zoltán Dávid nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, egy számomra ismeretlen orvoshoz nem szeretnék menni. 2,5 éve a problémámmal küzdök, azóta nem találok megfelelő nőgyógyászt, hiába kedves, aranyos, ha felületesen végzi a munkáját.. A kérdésem továbbra is áll.
2012. márc. 8. 15:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Voltál-e végül nála? megoldotta-e a problémádat? Szerintem a legjobb nyőgógyász.

Iszonyatosan felkészült- szakmailag, ami valljuk be, manapság nagyon ritka, nagyon lelkiismeretes és alapos.

NEkem egy P3-as cytologiam volt , nagyon megijedtem, mert fiatal vagyok hogy műteni kell, hidegkés conisatio-t kell végezni.

Orvosismerősök révén kerültem hozzá, ajánlással, végülis csinált egy kolposzkópos vizsgálatot és biopsziát, és ugy döntött a leletek alapján, hogy nem kell a műtét. CIN1 lett.

Azota már szültem babát, rendszeresen járok kontrollra, és mind negatív. nagyon orulok, hogy rátaláltam.

2016. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Hasonló problémával küzdök én is. Nekem már négyszer lett P3-as a leletem :(

Terhesgondozásra is hozzá jártál?

2016. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Engem most műtött miómával. Ez az ember egy Isten. Komolyan mondom, perfekt szakember, nagyon kedves, megnyugtató jelenléte van, és nagyon tisztelettel bánik a nőkkel.

Bátran, jó szívvel ajánlom őt!

2017. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csipkefa válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Dr. Novák Zoltán Dávid valóban fantasztikus szakember. Megbízható, barátságos és megnyugtató a személyisége. Én is csak ajánlani tudom őt!
2017. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 S.V.V. válasza:
Ő novák katalin tárca nélküli miniszter bátyja.
2021. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!