Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nemibetegség? Mit...

Lehet nemibetegség? Mit takarhatnak ezek a tünetek? Az elmúlt másfél hónapban menzi és peteérés előtt feszít az alhasam, nem konkrét fájdalom, de rettentő kellemetlen érzésem van végig egy tenyérnyi helyen az alhasamon folyt.

Figyelt kérdés

húgyúti inger, mellfeszülés, gyomorégés, hőemelkedés, láz érzet, rossz közérzet, nyomottság. Az alhasam ilyenkor meg is keményedik kicsit és feszül, alul pedig tűz forró vagyok. Ez az állapot napokig tart, majd elmúlik.

Sokszor volt húgyúti gyulladásom, méh és petefészek gyulladásom, sőt cisztám is, de egyik esetében sem tapasztaltam ezeket a tüneteket és meg vagyok ijedve. Hozzáteszem, hogy már bejelentkeztem nőgyógyászhoz, húgyúti gyulladásom nincsen, már megvizsgáltak, 32 éves vagyok és élek szexuális életet, óvszer nélkül, az exem lefeküdt mással, majd utána velem mielőtt szakítottunk, ezért is félek.

Mikor tapasztaltatok ilyet, milyen betegségnél? Esetleg szexuális úton való fertőzés lehet? Tudom, hogy kényes téma, de hátha valami betegségre pont jellemzőek ezek a tünetek és valaki felismeri. Félek.



2012. márc. 8. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Még úgy tudnám jellemezni, mintha égne az alhasam belülről, erős, kellemetlen érzés nagyon és egy kis helyre koncentrált.
2012. márc. 8. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják peteérésnek :) Én is igy vagyok vele, sőt néha annyira fáj az alhasam, hogy az kibírhatatlan, álltalában 1-2 napig tart!
2012. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy 32 éve most lenne az első peteérésem, illetve hogy menstruáció előtt is lenne....
2012. márc. 15. 14:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Hatalmas cisztám volt 2 hónapig a jobb petefészkemben, majd kifakadt és azóta teljesen jól vagyok.:) Csak ha valakinek ilyen tünetei vannak, az tudja, hogy valószínű ciszta. A hőemelkedésnek nincsen hozzá közé, az a peteérés és a menzi miatt volt, de a többi tünet egy nagy ciszta eredménye.
2012. márc. 24. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!