Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vereztem szex kozben. (mar...

Vereztem szex kozben. (mar reg nem vagyok szuz) Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Amikor ezelott szexeltunk (hetvegen) eleg rendesen vereztem, de azt akkor a mensinek tudtam be. (5. nap volt,ovszerrel vedekeztunk, gondoltam csak az akcio miatt verzek picit jobban)

De most is vereztem, utolag vettuk eszre. Mar az elejen elkezdhettem mikor meg csak ujjazott mert a keze is veres volt. Nem nagyon...csak azert ijeszto. Mind a 2 alkalommal uj pozba voltam, lehet ettol? A korme nem volt hegyes es nem ereztem semmilyen fajdalmat vagy hasonlot. Reggelig meg csepegett de csak par csepp. Ezen a 2 alkalmon kivul meg sose tortent ilyen es utana napkozben sem volt semmi.

Csak felsertett? Vagy mi lehet?


2009. jún. 9. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
az lehet méhszájseb is. sürgősen menj orvoshoz. nehogy nagyobb baj legyen. :S
2009. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ki tudja milyen vadállat pasid van:))...na de viccet félretéve,igen lehet,hogy felsértett,ha annyira aggódsz menj el dokihoz.
2009. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem vadallat.

ha csak felserett akkor az csak a nyalkahartyat erinti es hamar begyogyul nem? jo lenne elmenni orvoshoz de meg hetekig tele vagyok vizsgakkal :-s es nem is kapok soha egybol idopontot. varjak meg lassam mi lesz? vagy az meg rosszabb?

2009. jún. 9. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem jó lenne minél előbb elmenni. az egészséged mégiscsak fontosabb mint a vizsgak.
2009. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ien problémám van sajnos...nemsokára készülök dokihoz...Fájdalmat én sem érzek soha, viszont vérzek..nem tudom mi lehet, amit végzel a vizsgákkal menj el orvoshoz...én is akkor megyek..Remélem mindent rendben találnak nálunk!!

20/L

2009. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmegyek persze csakhogy nekem juliusug tartanak a vizsgak. de vhogy megoldom. esetleg ird meg ha mar voltal h mit mondott a doki.
2009. jún. 10. 00:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt méhszájsebem, az nem okozott soha vérzést. Én esetleg cisztára gyanakodnék a helyedben, barátnőmnek az okozott vérzést. De gyógyszerrel segíteni tudják a felszívódásukat.
2009. jún. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet hüvelygyulladás. Nekem az okozott vérzést.
2009. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!