Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit reagáltatok az első...

Mit reagáltatok az első menstruációra? Hány évesek voltatok? Családból ki (k) nek mondtad el, és hogyan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
13 éves voltam, kimentem a WC-re és láttam, hogy megjött. Kicsit megszeppentem, de örültam is, mert már vártam. Rögtön szóltam anyunak, és adott betétet. Ő is örült, hogy ekkora nagy lánya van :))
2012. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Augusztusban jött meg elöször,szeptemberben lettem 15. Nagyon rossz érzés volt az első,mert pont másnap mentünk barátnmmel Balcsira táborba. Erre csak egy kis piros vérfolt volt a bugyimban.. Utána semmi. Elöször barátnőmnek mondtam el(akivel mentünk táborba) és utána anyumnak. Vittem egy rahedli betétet a táborba erre semmi nem kellett. Anyumnak mondtam el csak..
2012. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

12 voltam és örültem, mert vártam már. El is mondtam az ikertesómnak, akinek még nem volt meg és nagyon nem örült, hogy megelőztem. Aztán négy nap múlva megjött neki is és már nem bánta annyira :-)

Aztán persze anyának és a húgomnak is elmondtam.

20/L

2012. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
41%

21 vagyok és még semmi :S


21/f

2012. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%
12 voltam (egyébként tavaly december xD),hát egy kicsit azért meglepődtem...anyunak és nővéremnek mondtam el először
2012. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mahesha válasza:
100%
karácsony előtt pár nappal, 12 éves szülinapom előtt 2 hónappal, nagyon furcsa volt, azonnal szóltam anyának és persze bénáztam kicsit... :D :$
2012. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
12 voltam az iskolában az udvaron játszottunk és hintáztam. Éreztem, hogy fáj kicsit a hasam, de azt hittem, hog csak attól, hogy rosszul lettem a hintán. Kimentem wcre és amior megláttam nagyon csodálkoztam. Az volt a legfurcsább, hogy már lehetek terhes.
2012. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szabo.monika válasza:
100%
11 voltam, és az első sulinapon történt (6.ban). Anyának persze rögtön elmondtam, ő meg aztán végigtelefonálta a nagyszülőket, nagynéniket... -.- Elég gáz volt, hogy mindenki Arról beszélt... De ennek már jó pár éve.. :)
2012. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13 évesen jött meg először, egy nyári kenutúrán XD... De hál' istennek nem volt semmi gáz, nem ért váratlanul, mivel már számítottam rá - akkoriban már mindenhova vittem magammal betétet a biztonság kedvéért. Tehát mikor észrevettem, megtettem a szükséges óvintézkedéseket, utána pedig elmondtam anyának, aztán a húgomnak (aztán gondolom még aznap apa is megtudta anyától...) :)
2012. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!