Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden lánynak vannak a...

Minden lánynak vannak a mellbimbója körül kicsi szőrszálak?

Figyelt kérdés

A barátom nyelvvel szokta izgatni a mellbimbóm, és részegen társaságban benyögte, hogy aranyosak a "bimbiszőrjeim". Akkora égés volt, hogy elmondani nem tudom. Mindenkinek vannak?

17/L


2012. márc. 11. 16:33
 1/8 anonim válasza:
100%
nekem is vannak, de csak pihék, nem olyan, mint a szőr, de az. szerintem mindenkinek van :D
2012. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten biztos. Kinek csupa szőke pihe, kinek erősebb szálakkal vegyítve, ez adottság kérdése.

Nekem mindkét mellem körül van egy-két hosszabb és sötétebb szál, pár hetente csipesszel kiszedem őket, és kész. Nem kell ebből ügyet csinálni.

2012. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem is látom őket... gondolom ő nyelvvel érzi... vagy nem tudom...
2012. márc. 11. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak pihéim és egy-két sötétebb, erősebb szál is ki szokott jönni. Szerintem természetes. Én is ki szoktam őket húzni csipesszel, probléma letudva. Sőt... van hogy párom húzza ki őket. Neki a vállán vannak kósza szőrszálak, úgy hogy körülötte semmi, így aztán kvittek vagyunk. :) Nem kell ezt túldramatizálni. Mondd el neki, hogy rosszul esik neked, hogy lejárat. Mi köze van a haveri társaságnak ahhoz, hogy neked milyen a melled??
2012. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, ha nem is látszik, nekem olyan erős szőrszálak vannak a mellemen, hogy borotválnom kell. csak így sajnos borostás lesz. a gyantát meg az epillátort nem bírom. nekem is megjegyezte eddig minden barátom, hogy szőrös. volt amelyik azzal viccelt, hogy szőrösebb az én mellkasam az övénél.

27N

2012. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jaa! az enyém is ezt mondta, hogy szőrösebb a mellkasod, mint az enyém, meg hogy elad Grincsnek, ha nem lesz pénzünk.. xD

röhögök rajta, meg minden, de basszus, azért szarul esik..

2012. márc. 11. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen ne aggódj, ha te nem látod, akkor a fiú tuti nem érzi. Nem a világ vége. Az én barátnomnek is van egy-két pihe ott. Az semmi.

22/F

2012. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látszódik kár is foglalkozni vele,meg akkor is ha csak egy picit látszódik.

Nekem például erős fekete szőr van rajta,mint egy pasinak,amit borotválnom kell,és gyakorlatilag borostás a mellem.

2012. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!