Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tampon vált be nektek...

Melyik tampon vált be nektek a legjobban? Melyik a legkényelmesebb? /lent/

Figyelt kérdés

Még sosem használtam tampont, tudom, hogy minivel kell kezdeni, de én kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatokra. 15/L


Légyszi csak normális válaszokat!!


2012. márc. 12. 18:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jaj, kifelejtettem, hogy márkát és méretet is írjatok légyszi
2012. márc. 12. 18:07
 2/13 anonim ***** válasza:

Kezdetnek mindenképpen OB minit vegyél, mert azzal a legkönnyebb elkezdeni.

de mielött a tamponnal kisérletezel, próbáld ki, hogy merre is kell bedugni - az ujjaddal óvatosan tapogasd ki a megfelelö irányt.

2012. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
természetesen ob. minivel kezdtem, de észre se vettem, mikor kettővel nagyobbra váltottam. egyiket se lehet érezni
2012. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nektek:) csak azt szeretném tudni, hogy később melyik a "legkényelmesebb" :)
2012. márc. 12. 18:11
 5/13 anonim válasza:

szia!

én 16 vagyok, 1 éve próbáltam ki, nekem az o.b és a naturella vált be, mind2-ből a normal méret

van még az a facelle nevű (1x azt kellett vennem mert nem volt más a kisboltban :( ) az nagyon rossz, amikor felhelyeztem mindig szúrt, hiába volt erős a vérzés :S

de ezt te fogod magadnak kitapasztalni hogy melyik jó és milyen méret a megfelelő számodra :)

2012. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 12. 18:17
 7/13 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok:)
2012. márc. 12. 18:17
 8/13 anonim ***** válasza:
KEzdj OB-vel, utána meg kisérletezhetsz másikakkal, akkor rájössz, hogy neked melyik jó, nem mindenkinek ugyanaz tetszik. AZ OB egyértelmüen a legjobb - mivel a legrégebben gyártják és rengeteg tapasztalat van mögötte, de a legdrágább is. Szerintem megéri, de ha spórolni kellene rajta, akkor a saját tapasztalatod ér a legtöbbet.
2012. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ob, csavart bordás, Silk Touch borítású

ez nekem még sosem volt kényelmetlen, mióta megjelent, csak ezt használom

2012. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ob normállal kezdtem, majd váltottam naturellára. nekem az utóbbi még jobban bejön, az illata miatt :D de kezdésnek inkább ob :)
2012. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!