Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a fehér folyásom...

Mitől lehet a fehér folyásom rózsaszín színű?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta. Szültem már 3*, terhes biztos nem vagyok. A mensit meg majd csak 25-e körülre várom. Várom nagyon a válaszokat, aggódom mi lehet ez vajon mert ilyen még nem volt velem. :/
2009. jún. 10. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem peteéréskor szokott ilyen lenni két napig félidőben.
2009. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Okozhatja felfazas, heves szeretkezes, eros fizikai megterheles, lelki gondok, hormonzavar.

Bakterialis fertozes eseten eros sarga illetve barna szinu, gombafertozes eseten pedig zoldes. Szerintem nincs okod felni, de ha par napon belul nem mulik el, fordulj orvoshoz.

2009. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közép időben, a tüsző repedésekor lehet ilyen, de csak egy napig, és fokozatosan csökken, tehát újra fehér lesz.

Ha marad és nem lesz belőle egy korai mensi, akkor hüvelygyulladás, vagy méhszájseb.

2009. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat, bár kicsit aggódom, mert nekem ilyen még nem volt. Peteéréskor se, ilyenkor az oldalam szokott szúrni, de a folyás mindig ugyan annyi és ugyan olyan fehér. Közbe nézem mit dob ki a google ebben a témában, de nem találok a kérdésemre választ rá. :( Mondjuk tegnap szeretkeztünk, talán kicsit erősebb lehett még erre gondolok...
2009. jún. 10. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
a rozsaszin az vert jelent. lehet felsertett.
2009. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!