Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap szexeltem a barátommal....

Tegnap szexeltem a barátommal. Kifolyt a sperma természetesen, de ma ilyen ragados fehérfolyásom van. Ez még a sperma vagy valami fertözés lehet?

Figyelt kérdés
Az állaga egybefüggö, hasonlitani leginkább a "takonyhoz" tudnám. Sajnálom, hogy csak igy tudom leirni:S Szaga nincs. Normális ez? Kérlek irja meg az akinek van tapasztalata. KÖszönöm:)
2008. ápr. 12. 13:01
 1/5 anonim válasza:
Könnyen lehet hogy fertőzés.Ha nem szünik 1nap mulva irány a nőgyógyász!
2008. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem sperma. Ha nem múlik el, akkor menj el dokihoz.
2008. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dokit sztem kihagyom.. egyszer voltam, amikro felirta a bogyot,nem vizsgált meg. A doki nagyon nem volt szimaptikus,és egyelöre nem megoldhato hogy máshoz menjek.
2008. ápr. 12. 16:24
 4/5 anonim válasza:
Ha pont peteérésed van, akkor a fehér folyás, attól is lehet. Akkor inkább a teherbe esés miatt aggódj! Már ha nem szedsz gyógyszert!
2008. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egész nap van,akkor nem sperma,ha reggel volt csak felkelés után,lehetett egyrészt a te váladékod és sperma keveréke is,ha nem keltél fel szex után.
2008. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!