Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem várt előtt 3 napig tartó...

Nem várt előtt 3 napig tartó enyhe barnás folyásom volt, utána nem jött meg. Mit gondoltok kéne csinálnom tesztet?

Figyelt kérdés
amúgy van enyhe pcom de attól függetlenül mindig rendszeresen megjön,volt már olyan, hogy barnázással kezdődött a menstruációm, de akkor meg is jött..most csak barna folyásom volt és nem jött meg...szerintetek lehet baba a dologban?előre is köszönöm a válaszokat!!!

2012. márc. 13. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ha éltél nemi életet mostanság, akkor igen, lehet baba, csinálj egy tesztet
2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen éltem...csak azért kételkedem, mert a legutóbbi menstruációm végén éltem nemi életet...gondoltam nincs sok esély akkor teherbe esni ...
2012. márc. 13. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

nézd, az, hogy ilyen furcsa volt a vérzésed bőven elég ok egy tesztre, és ha negatív, de továbbra se jön meg rendesen, egy hét múlva ismételd meg

ha az is negatív, és a következő menzeszed se akar megjönni rendesen, akkor orvost keress fel, mert valószínűleg hormonális dolog

2012. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ... majd mindenképpen írok, hogy mi volt !!!
2012. márc. 13. 16:09
 5/5 A kérdező kommentje:
pozitív lett a teszt....
2012. márc. 14. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!