Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki használt már florygynt?...

Ki használt már florygynt? Hogyan és mikor érdemes használni? ( részletek lennt)

Figyelt kérdés

az elmúlt 2 hónapban állandó fertőzéseim voltak, de végre kigyógyultam belőle. Ugyanakkor szerintem egy picit felborult lennt a hüvelyflóra egyensúly... mert igazából semmilyen kóros folyásom nincs nem is viszket. Csak annyi a problémám, hogy érzékeny belül a hüvelyem. Ezért arra gondoltam, hogy kipróbáloma floragyn nevezetű probiotikus hüvelykúpot. Viszont lenne egy pár kérdésem, amire a betegtájékoztatóban nem kaptam választ.


-hány napig kell használni?

-a nap melyik szakában kell felhelyezni?

- utána mikor lehet már szexuális életet folytatni?

- van valamilyen hatással a gumióvszerre?

-a kúra befejezése után 2 nappal lehet e érezni az ízét (itt az orális szexre gondolok, hogy a barátom megérzi e az izét 2 nap után?)

-hüvelygyűrű mellett is lehet használni?

- és még kíváncsi lennék arra is, hogy aki próbált már ilyet, annak használt ? és ha igen, akkor mennyi idő után?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat !!!!


2009. jún. 11. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kérdésedre tudok biztos választ adni:

Este helyezd fel, háton fekve és egy ideig maradj is úgy. Ezek a kúp dolgok különben hajlamosak folyni, napközben semmiképp sem jó ötlet.

2009. jún. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm az első hozzászólást. én is valami hasonlóra gondoltam.


Amúgy elnézést, mert a gyógyszert floragyn-nek hívják!


Várom a válaszokat a többi kérdésemre !

2009. jún. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!