Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlt a mensim és mégis...

Elmúlt a mensim és mégis görcsölök?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok tegnap múlt el,általába az első két napom nagyon görcsölös.Most mégse múlik el de csak enyhén mintha meg akarna jönni megint
2012. márc. 14. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el, doki, nekem egyszer volt ilyen, akkor kismedencei gyulladás okozta.
2012. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ezt hogy fogják kezelni?
2012. márc. 14. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos ám, hogy az. Én anno antibiotikumot és hüvelykúpot kaptam.
2012. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem egyszer volt enyhe hüvelygyuladásom akkor büdős halszagú volt a folyásom de most még az sincs
2012. márc. 14. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Kismedencei gyulladásnál nem feltétlenül van folyás. De mondom, nem is biztos, hogy az. Szerintem lásson orvos, ha nem múlik el a fájdalom, lehet más mistt is, pl ciszta, endometriózis stb. De az is lehet, hogy semmi bajod. Ezt viszont csak egy olyan doki fogja tudni megmondani, aki megvizsgál.
2012. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!