Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció közben nem baj ha...

Menstruáció közben nem baj ha iszom?

Figyelt kérdés

Ma megyek bulizni,de megvan,ha iszom alkoholt,nem lesz semmi bajom ugye?(persze mértékkel)

Tánc közben nem fog a tampon kicsúszni,vagy felcsúszni?


2012. márc. 17. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta használsz tampont?-ha a megfelelő méretűt használod, akkor nem fog csúszkálni. És az alkoholnak nincs ehhez semmi köze.
2012. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18,kb.fél éve használok,de még sose mentem úgy bulizni,hogy meg lett volna.Egész éjjel táncolni szoktam,és ezért félek,hogy kicsúszik.Amúgy normált használok,a 3.napon vagyok,közepes erősségű a vérzésem:)
2012. márc. 17. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog elmozdulni, a medence izmai tartják, ha jó helyen van. Ihatsz is, de azért ne hányásig :))
2012. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért remélem, hogy nem akarsz egész éjjel 1 tamponnal lenni... utasítás ide vagy oda 3-4 óránként cserélni kell!
2012. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha akarod segg részegre is leihatod magad. A tampon a helyén fog maradni. Csúf is lenne ha csak úgy kicsúszna. Annyi, hogy most is cserélni kell majd időbe.
2012. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem elég gáz vagy. amúgy ne használj tampont mert egészségtelen. üdv.
2012. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tánctól nem fog kicsúszni, ha jól rakod, az alkoholtól sem, viszont meggondolandó, hogy részegen mennyire vagy képes a kicserélésére.
2012. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!