Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy pár napja hullámokban jelentkezik egy viszkető érzés a hüvelybemenetnél. A váladék is megváltozott, ilyen darabos, csomós lett. Néha olyan mintha a hüvelyem száraz is lenne. Fertőzés szinte kizárva, mert nem voltam sehol(kivéve a bkv), ahol elkaphattam volna gombát, vagy valami más mikrobát. Bromocriptint szedek kb 2 hete. Okozhatja ezeket a tüneteket?
2012. márc. 17. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszert amit szedsz nem ismerem.

A fertőzés miért van kizárva,wc-n sem voltál az elmúlt egy hónapban?

2012. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez a tünet, igen csak gombás fertőzésre utal. Ha ez a gyógyszer antibiotikum, bizony ettől is lehet.
2012. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de járok vécére, de nem ülök rá. és használok mindig kézfertőtlenítőt is.
2012. márc. 17. 08:57
 4/8 A kérdező kommentje:
nem antibiotikum, hanem tejcsorgásra kaptam, hogy apassza el.
2012. márc. 17. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egészséges hüvelyflóra is tartalmaz rengeteg kórokozót ami nem okoz problémát mindaddig amíg a flóra fel nem borul valamitől. Felborulhat például hormonális változástól is amit az általad szedett gyógyszer is okozhatott.

De szerintem kár lenne öndiagnózisba kezdeni és valami vény nélküli szerrel kezelgetni, mivel nálad összetettebb dologról van szó (tejcsorgás).

Menj mielőbb orvoshoz.

2012. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tejcsorgással már másfél éve járok orvoshoz, de a legvalószínűbb kiváltó ok a stressz volt, de már nagyon zavart, így kértem gyógyszert. Most beültem egy betadine-os ülőfürdőbe, remélem használ. Az ilyen kézfertőtlenítők(pl HiGeen, bradogel) használnának? mert széles az antimikrobális spektrumuk, csak kérdés, mennyire vágná haza a hüvelyflórámat.
2012. márc. 17. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
kézfertőtlenyítőt ne!!! az alkoholos, úgy marna hogy bepisilnél és amúgy sem oda való hanem a kezedre, nekem még a kezem is csípi
2012. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
letettem erről a lehetőségtől. honnan fogom tudni, hogy elmúlt? kell csináltatni kenetet és ha az negatív, akkor gyógyultnak tekinthetem magam?
2012. márc. 18. 07:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!