Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma nagyon felfáztam, mit...

Ma nagyon felfáztam, mit csináljak éjjel?

Figyelt kérdés
Ma nagyon levetkeztem és jól felfáztam, most meg kezelem magamat nagyon, C vitamin, tea stb. csak az a baj hogy 10 percenként hirtelenül annyira kell pisiljek hogy most 5 perce már harmadjára nem értem el a WC-re és át kellett öltözzek, magyarul bepisiltem. Éjjelre azt hiszem valahogy be kell pelenkázzam magam mert másképpen nagyon leégek. Voltatok ilyen helyzetben és ha igen mi a megoldás?
2012. márc. 17. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

felfázásod bakteriális fertőzéstől lesz, nem "levetkezéstől"


el kell menni az ügyeletre és antibiotikumot fognak felírni...


és nem fogsz éjjel bepisilni (sajnos személyes élmény alapján tudom neked ezt mondani),de egy betétet teszel, akkor még biztos is lehetsz benne, hogy nem ázol el

2012. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Holnap menjél el a gyógyszertárba vagy a DM-be és vegyél Urogin tinktúrát+ igyál nagyon sok folyadékot(zsurlófű tea, csalánlevél teát).

Aztán ha nem javul akkor hétfőn urológus.

2012. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
urogin a lószart...ez masszív bakteriális fertőzés és gyulladás, minél előbb orvoshoz megy és kapja az antibiotikumot annál jobb
2012. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!