Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki Canesten kombit...

Ha valaki Canesten kombit használ, annak másnap milyen színű "folyadék" folyik ki ott alul?

Figyelt kérdés
nekem elég érdekes...
2008. ápr. 13. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A színe elvileg fehéres (mivel kifolyik kissé elolvadva a hüvelytabletta), esetleg halványsárgás. Várd meg a kúra végét, ha nem javulsz, irány a doki!
2008. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én szeptemberben használtam. elég furcsavolt. olyan rózsaszínes. nem tudom, hogy miért. és túrós. de tényleg rendbejöttem. elmúlt pár nap alatt az összes kellemetlen tünet. de fontos, hogy a krémet a párod is használja, ha van. mert neki is lehet van, csak a fiúknak ált nem jelentkeznek a tünetek.
2008. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem. nekem is olyan túrós és olyan narancssárga vagy én nemtom :D és néha-néha egy egy icipici piros folt. az vér lehet? ha igen akkor mitől? ti is használtátok azt az applikátort hozzá? nem lehet, h az sértett fel?
2008. ápr. 13. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől lehet véres :S Nekem wc-zés után volt pöttyökben véres a wcpapír, amikor canestent használtam, de a kúra végén teljesen elmúlt minden. Amugy nekem csak simán fehér folyásom volt tőle, gondolom a maradék gyógyszer, ami nem tudott felszívódni.
2008. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és az nem lehet, h esetleg marja a nyálkahártyámat?:S
2008. ápr. 13. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyen turos fehéres volt. és ha jol emlékszem lehet volt benne egy két rozsasziones vmi..:S
2008. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De igen,nekem akkor volt rózsaszínes amikor a kúp marta a nyhártyát,nem bírtam,abba kellett hagynom,és másikat kaptam.
2008. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokakat irritál a Canesten. Szerintem ha nem fehér a folyás, menj dokihoz és hagyd a Canestent. Ír neked valami mást, valamit, ami arra való, amilyen bajod van. Mert nem egyféle kúp van, gondolom nem véletlen...
2008. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!