Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációtól van?

Menstruációtól van?

Figyelt kérdés
Kedden jött meg nekem, előtte kb 15 napot késett (mindig késik, nem baj), aztán azalatt a 15 nap alatt végig feszült a mellem. Kedden megjött, első nap görcsöltem erősen, majd péntekig véreztem, tegnap még jött ilyen barnás valami, és egy pici ma is. Ez azt jelenti hogy a menstruáció még nem múlt el teljesen? Természetes hogy ma néha fáj a fejem, és gyengébb vagyok? A menzeszem mindig 4-5 napig tart pont nálam, vagyis addig jön a rendes vér, a barnás vér még menstruációt jelent?
2012. márc. 18. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a barnás vérezgetés még a menstruáció vége. A fejed nem biztos, hogy ettől fáj. Bujkálhat benned valami, vagy nem ittál eleget. Fájhat ha nem ettél elég szénhidrátot és még sok minden mástól is. A gyengeség sem a menzesztől van.
2012. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk a mai nap a 6. nap, egész menzesz közben világvége hangulatom volt, sírhatnék, néha kiabálhatnékom, hőhullámok gyötörtek, előtte meg rémálmok, fáradékonyság stb. A mellfeszülés meg így 2 hétig eltartott, más bajom akkor nem volt. Arra gondoltam még lehet sok vért vesztettem vagy nem tudom, elég sok vér jött most.
2012. márc. 18. 18:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg az arcom is vagy 2 napja lett nagyon csúnya :S Se menzesz előtt se közbe nem jött ki rá semmi, mostmeg tiszta izés :S Máskor mindig menstruáció előtt jön ki rá pattanás, onnan is tudom h megfog jönni
2012. márc. 18. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekre a tünetekre ajánlom neked a Ligetszépe olajat. Naponta 2x1 mokkáskanállal kellene folyamatosan fogyasztanod.
2012. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!