Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem akar jönni a baba mit...

Ha nem akar jönni a baba mit tegyek hogy ne stresszeljek rajta?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék babát....h.szinte már depresszios vagyok miatta h.nem sikerül!!A párommal nem igazán probálkoztunk...de még véletlenül sem estem teherbe.2 honapja elkeztünk probálkozni...de még semmi!!És a legrosszabb h.az egyik ismerősöm babát vár...totál padlora tett...Mit csináljak h.ne stresszeljek annyit a babán??
2012. márc. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hónap még semmi, orvosilag 1 évet mondanak, hogy utána érdemes orvoshoz fordulni. Nyugodj meg, a szeretkezés legyen természetes, ne az kattogjon benned, hogy vajon sikerül e.
2012. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is ilyen stresszelős vagyok, mi négy hónapja aktívan próbálkozunk. A kedvencem a "ne stresszelj mert akkor nem fog összejönni" tanács.... mintha magamtól ezt nem tudnám, de nem lehet tenni, akkor is stresszelek. Amikor megjön, utána napokig sírni tudnék, majd ahogy múlik az idő és közeleg az újabb esély, úgy tér vissza a jókedvem is. Remélem idővel majd enyhül ez a stresszelés.


Én úgy próbálom meg elfoglalni magam, hogy mérem a hőmet, vagy ösztrogénszintet meg LH szintet mérő tesztem is, így egész pontosan tudom az ovulációt bemérni. Tudom hülyén hangzik, de ezzel legalább teszek valamit az ügy érdekében, hamár többet nem tudok tenni.


Illetve próbálok sorstársakat találni, hátha meg tudjuk nyugtatni egymást. :-)

2012. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!