Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most felfázás v terhesség...

Ez most felfázás v terhesség előjel v mi lehet? Felfázásra gyanakszok. Mit lehet tenni? A terhességet valószínűtlennek tartom, mert ezek másra utalnak.

Figyelt kérdés

pár napja csípett, mikor pisiltem, de csak enyhén..van rá gyógyszerem is, cseppek..de nem vettem be...aztán utána nem csípett, csak tegnap egy kicsit..ma megint nem csípett, viszont mikor megtöröltem, akkor véres volt, de csak egy kicsit...mindig óvszerrel védekezünk, és mindig odafigyelünk.A legutóbbi havim 5. én jött meg, 11.én lefeküdtünk a párommal..ÓVSZERREL, persze, de ő nem ment el bennem, aztán 16.este, meg másnap reggel csináltuk gumival, de a gumit ő előtte is, utána is leellenőrzi és sosem volt eddig gond..meg, mikor elmegy, szinte rögtön ki is veszi és nem is nyomja tövig..meg a gumi sem szakadt el...na erről ennyit.Meg ezek nem is terhességre utaló tünetek..az a kis vérzés lehetne beágyazódás ESETLEG..de az meg lehetlen, mert ha óvszerrel csináltuk 3 napja, akk az képtelenség..az az előtti aktuskor meg nem ment el bennem...am mindig óvszerrel csináljuk...


Tegnap este, mikor feküdtem eléggé fájt a nunim(meg pár nappal ezelőtt éreztem, h csípett, mikor pisiltem, de nem minden alkalommal), olyan csípő érzés volt, mikor felültem, akk mégjobban.Aztán csináltam egy palack forró vizet és odatettem, az kellemes volt, aztán megszűnt ez a fájdalom, ma meg véres volt, mikor megtöröltem..Mi lehet ez?


2012. márc. 19. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
ja! amúgy nincs gyakori vizelésem..lehet, h ez csak kezdeti stádiuma a felfázásnak..v mi?
2012. márc. 19. 14:17
 2/4 A kérdező kommentje:
meg arra gondoltam, h fertőzés lehet, mert legutóbb, 2 napja hátulról csináltuk, és mikor be akarta tenni, akk hozzá ért a fenekemhez..nem nyomta be, csak úgy rossz irányba ment..és aztán betette nekem..szóval lehet, h bevitt valami bacit..vagy nem tudom..ez lehetséges?
2012. márc. 19. 14:23
 3/4 anonim válasza:
És mi lenne, ha elmennél orvoshoz, mert ez gombás tünet.
2012. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most már megvan a gyakori pisilés, de alig jön valami..és mikor ülök, akkor is csíp..van rá gyógyszerem, melegben tartom magam, rem. hamarosan jobban leszek.Voltam már felfázva.ez dettó ugyan olyan érzés..van rá gyógyszerem, szedem is
2012. márc. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!