Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy gyulladás is...

Pajzsmirigy gyulladás is befolyásolhatja a menstruáció késését?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ha valakinek baj van a pajzsmirigyével, akkor azért is késhet a menstruáció.

Nekem régebben mondták, mikor szívritmuszavarom volt, hogy lehet túlműködik a pajzsmirigyem. Lehet ez menstruációnál is?


2012. márc. 19. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy gyulladás?

Igen, befolyásolja a menstruációt is többek között a pajzsmirigybetegségek, ugyanúgy, ahogy bármiylen hormonzavar is.

De honnan állapítottad meg, hogy neked pajzsmirigy gyulladásod van? És ha régebben mondták, hogy lehet túlműködik akkor miért nem vizsgáltattad ki magad szakorvossal?

Bár túlműködésnél inkább az elhúzósó ciklus, vagy túl gyakori menstruáció a jellemző. Ha problémád van menj orvoshoz.

Szóval menj orvoshoz.

2012. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, akkor ott azt mondták "rendben van". Csak felvetettem a kérdést, hogy esetleg befolyásolhatja.

16/L

2012. márc. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!