Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavarok, magas...

Menstruációs zavarok, magas koleszterin, hangos bélműködés, jojo effektus. Voltam orvosnál, nem mondott semmit, nem segít. Mi lehet a bajom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leírom részletesebben:


19 éves lány vagyok

160 cm

48 kiló

koleszterin: 9,5 (csak úgy viszonyításképp: a normális: 3-6)


mindig is nagyon magas volt a koleszterinem, de tavaly tavasszal jutottam el odáig hogy elmenjek vele orvoshoz

akkor felírt rá egy gyógyszert amire azt mondta rendszeresen kell szednem amíg nem vizsgál ki újra

szedtem is ahogy mondta

a menstruációs ezek után olyan volt hogy 1-másfél hónapig kitartóan véreztem azután teljesen abbamaradt kb 6 hónapon át

pedig kb 2 hónap után abbahagytam a gyógyszer szedését, mert a koleszterinszintemen se változtatott

a menstruációm azóta olyan hogy hónapokig folyamatosan van de gyenge és barnás aztán hónapokig semmi

a hangos emésztést nem biztos hogy ennek tudható be, de az előtt nem volt jellemző

a jojo effekt pedig 3-4 kilóval van, nem túl feltűnő, de érdekes, tekintve hogy ugyanúgy igyekszem étkezni


a háziorvosom semmit sem mond, csak hogy várjak és majd rendbe jön


mi lehet a bajom és mit tegyek?


2012. márc. 19. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológiára kérj beutalót, a hormonjaiddal lehet gond, azt kell kivizsgálni.
2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen koleszterincsökkentőt kaptál, és milyen adagban? Endokrinológushoz kellene menned.
2012. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem emlékszem a nevére
2012. márc. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!