Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kisajkam mellett van egy...

A kisajkam mellett van egy csomó de nem pattanás k.b 2-cm hosszú. Ma vettem észre ránézésből nem lehet látni csak tapintásból észrevehető. Vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés
18/L
2009. jún. 14. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Nekem már többször volt, mindig elmúlt anékkül, hogy hozzá kellett volna nyúlnom. Először én is nagyon megijedtem. vagy egy szőrtüsző gyulladt be, vagy egyszerű zsírmirigy, vagy pedig pattanás.


Ne nyomkodd!


ha egy héten belül magától nem múlik el, akkor keress fel vele egy orvost.

2009. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is volt már. De ezek csak a hüvely sikosságáért felelős mirigyek duzzanata, ne aggódj, pár napon belül elmúlik, és ne nyomkodd! :))
2009. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is pont ma észleltem magamon egy ilyen csomóféleséget,és megkérdeztem anyumat ugyanis ő nővér , és azt mondta (ahogy azt mondták az előttem szólok is) ,hogy lehet az egy begyulladt szőrtüsző , vagy pattanás ,csak nagyobb .. szval neaggodj elmullik :) ..
2009. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!