Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Hüvelygombám lett,...

SÜRGŐS! Hüvelygombám lett, neten azt írják hogy levendula, kakukkfű vagy teafa olajjal csepegtetett vízbe kell ülni. Nekem csak borsmentám van. Az is jó?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 15:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az van ráírva hogy csak külsőleg, igy is szabad?
2012. márc. 25. 15:53
 2/12 anonim ***** válasza:

neeeeeeee!!


nagyon csípne

2012. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem ér semmit, ha biztos vagy benne, hogy gomba, akkor vegyél Canesteint, vagy menj el nőgyógyászhoz, ő jobban tudja mi kell rá.
2012. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért?
2012. márc. 25. 15:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel irrigálj, míg nem mész orvoshoz.
2012. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ma nem tudok Canestent venni, addig itthon akartam javítani magamon
2012. márc. 25. 15:58
 7/12 A kérdező kommentje:
H kell ecetes vízzel irrigálni??
2012. márc. 25. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia !

Ne kezelgesd otthon magad, mert nincs értelme. Holnap irány a doki,ő felír célzott kúpot,kenőcsöt v gyógyszert.

A hüvelygomba-ha tényleg az,de ez megállapítható tenyésztéssel pl.-nagyon makacs és nem múlik el könnyen,totál ki kell magad kezeltetni, mert visszatérhet gyorsan.

Amíg meg nem gyógyulsz kerüld a fürdőket,uszodát és a nemi életet is, mert a partnered is fertőződ!

Az otthoni ,helyi kezelgetéseket pedig felejtsd el!

2012. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Canestent kellene megpróbálnod. Holnap reggel, ha ma nem találsz nyitvatartó gyógyszertárt.
2012. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz menj dokihoz. Nem annyira jók ezek az otthoni kezelgetések :( az orvos biztos ad valamit, amitől rendbe jössz! De mindenképpen tedd rendbe a hüvelyflórádat, mert vissza fogsz fertőződni :( Én probiotikus tampont használok, azóta nem kaptam el semmit.
2012. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!