Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz hatására kimaradhat...

Stressz hatására kimaradhat egy menzesz, még ha normál időszakban rendszeres is?

Figyelt kérdés

A menstruációm, miután beállt, rendszeres. Legutóbb néhány éve maradt ki egy hónapban, de akkor sem volt semmi nőgyógyászati probléma.

Most ismét kimaradt, viszont tudom, hogy éppen az az időszakom, amikor ideje lett volna, nagyon stresszes volt, annyira, hogy lelkileg ki is buktam. A menzeszem sem jött meg. Lehet mindez lelki eredetű, a stressz hatására a kimaradás?


30/N


2012. márc. 25. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

igen

ha a következő hónapban is kimarad, akkor viszont menj el orvoshoz, mert az már nem csak stressz

mindenesetre ha élsz szexuális életet, vagy éltél mostanában, akkor ha még nem csináltál, csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért

2012. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A terhesség 100% kizárva, azért is írtam ki a kérdést.

Köszönöm a válaszodat!

2012. márc. 25. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!