Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapest 11. kerület környékén...

Budapest 11. kerület környékén egy normális nőgyógyász aki nem küldd el úgy, h nem tudom h mitől fáj úgy h majd belehalsz, de ez van?

Figyelt kérdés
Akár fizetős is lehet, de kicsit már kezd elegem lenni :(
2012. márc. 26. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

dr Petróczi István google.

de kenetet kell vennie gondolom,egy het az eredmény

2012. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ő mennyire normális? Árakat tudnál írni?
2012. márc. 26. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a SOTE I-es Nőgyógy Klinikáját javaslom. Tudom, hogy nem XI. kerület, de mivel a belvárosban van, ezért a XI. kerből is gyorsan megközelíthető (pl. Móriczról) és tényleg első osztályú ellátást nyújtanak. A tárgyi feltételeik förtelmesen rosszak, a vizsgáló zsúfolt, DE a szaktudásuk szerintem kárpótol ezért. Ingyenes, beutalómentes, telefonon kell bejelentkezni, a többit elmondják, de szánj rá pár órát. Én évekig szenvedtem visszatérő gombás fertőzéssel, nőgyógyászról nőgyógyászra jártam a XIV. ker és környékén (SZTK és magán egyaránt), tízezreket költöttem tablettákra és hüvelykúpokra, de sehol nem tudták megoldani a problémát. Az I-es Klinikán tényleg elküldtek vizsgálatokra és meg is lett a baj forrása, ami utána egy 10 napos helyi! kezeléssel meg is lett szüntetve. Ennek 2,5 éve, azóta - lekopogom - nem volt semmilyen nőgyógy. problémám! A kezelőorvosom Dr. Patkós Péter volt, de a többi orvosról is csak jót hallottam.
2012. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, az tényleg közel van.

sürgősségin jártam is, ott, nagyon szipmatikusak voltak, csak erőteljesen rám szóltak, hogy legközelebb a saját kerületemben menjek orvoshoz :S

2012. márc. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!