Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok Klion D 100...

Tapasztalatok Klion D 100 kúppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már többféle gyógyszert kipróbáltam,amit a nőgógyászom írt fel,de eddig sajnos semmi javulás.H.gyulladásom és gombám van.Most kaptam 2 szemes szájon át bevehető gombaellenes szert,és Klion D 100-at.Az utóbbiból már 3-at elhasználtam,még 7 van hátra,de annyi a változás,hogy patakokban ömlik a folyásom,és

nagy az irritáció

Van remény,hogy helyre jövök,ha elhasználom az összeset? A tüneteim borzasztóak,és már kezdek belefáradni az állandó gyógyszeres kezelésekbe.Használtam már grapefruitot is,de semmire sem volt jó.A 2 szemes gyógyszernek van valami hatása?Mennyire erősek ezek a készítmények?És a Klion kinek mennyi idő után hatott,ha hatott?



2012. márc. 27. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem rosszabb lett,szintén annyira erős folyásom lett hogy betét kellett :(

Pedig csak gyulladásom volt,gombám soha.

2012. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem 3 műtétem volt,és valószínűleg ott kaphattam el valamit!Több gyógyszerésznek is ez a feltevése...Ez az elsőpartnerem már több mint 3 éve.Tehát kizárt hogy a fél éve jelentkező tüneteimet innen szereztem.
2012. márc. 27. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a klion elég erős gyógyszernek számít. tavaly nyár közepén nekem is volt egy bő folyással járó, nagyon viszkető gombám, és kliont kaptam. a hatodik napon kezdett jobb lenni, az utolsó kúp végére megszűnt a viszketés is nagyjából. remélem te is jobban fogod érezni magad. én az irritációt úgy oldottam meg, hogy naponta kétszer használtam canesten krémet, estére viszont mindig körömvirággal kentem be. esetleg próbáld ki ezt a kombinációt, hátha neked is enyhíti kicsit a tüneteket.
2012. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van itthon Canesten és Pimafucort krém is.Jobb lesz,ha hordom magamnál valamelyiket,mert a pisilés borzasztóan fáj!Nemi életet már nem igazán élek a párommal,mert az együttlétek során is nagy a fájdalom.Kedves utolsó válaszoló:A te párod kezeltette magát?Nekem azt mondta a doki,hogy adjak neki a kenőcsömből.Helyre is jött tőle.Nincsenek tünetei már.De olyat is hallottam,hogy neki is szednie kell rá valamit!Igaz ez?
2012. márc. 28. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is kezelték a páromat, de csak canestennel kellett bekenni a péniszt, viszont ez is egy többnapos folyamat, hiszen a férfiak úgyis lehetnek hordozók, hogy nincsenek tüneteik és ilyenkor az együttlétek során visszafertőzitek egymást. én egész nyáron szenvedtem a gombától, mert folyton visszajött, mert valamit mindig "későn" mondott el az orvos, én pedig nem tudtam róla magamtól. de végül sikerült kikúrálnom magam. leírom az egészet, hátha segít neked valamennyit és hamarabb túl leszel rajta, mint én:


a legfontosabb, hogy amíg bármilyen tüneted van, tilos együtt lenni a pároddal, mert oda-vissza fetőzitek egymást. most csinálod a kliont, ennek vissza kell szorítania a gombát (remélem hatni fog a 10 kúp végére teljesen). közben négy napig, ha meg tudod oldani napi háromszor kend a párodat is (akkor is ha nincs tünete, mert ha voltatok együtt, amíg gombád volt, ugyanúgy elkaphatta megint). ahogy fentebb is írtam, én az egész klion-kúra alatt napi kétszer-háromszor használtam magamra is canestent, este pedig körömvirágkrémet. háromnaponta (vagyis a kúra alatt háromszor) pedig cickafarkvirág főzetből ülőfürdőt. nagyon jó a gyulladásra, amit a gomba okoz, próbáld ki, mert sokat enyhít az irritáción. amikor végeztem a kúrával, tartottam egy nap szünetet és elkezdtem a hülyeflóra-visszaállító kúpot használni. sok orvos nem mondja el, hogy a gombaölő kúpok kiirtják a természetes hüvelyflórát és utána sokkal könnyebben kapsz el újra fertőzéseket és ezért nem elég a gombát kezelni, utána vissza is kell állítani a természetes savas közeget. én a protexin gynophilust használtam. hét napon keresztül kell belőle reggel-este feltenni egyet. vagyis az egész klion-protexin kúra 20 napig tartott, de megérte. ez volt tavaly augusztusban és azóta nem voltak újabb tüneteim, pedig előtte mindig sokat visszagombásodtam. azóta is használom a protexint minden szeretkezés után, vagy ha nem vagyunk együtt, heti kétszer, megelőzés gyanánt, illetve a menstruációt követően is érdemes 2-3 napig, mert eltolódik a hüvely ph-ja lúgos irányba és felborul megint a flóra egyensúlya. bonyolultabbnak hangzik egyébként, mint amilyen valójában :) ha túl vagy a kúrán csak arra kell figyelni, hogy heti 1-2-szer meglegyen a protexinos kúp és hogy a hüvelyedet csak sima vízzel mosd, nem kell semmiféle irrigáló vagy szappan.


nagyjából ennyi, remélem hamarosan helyrejössz!

2012. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Hát a gyógyszeres védekezésen kívül már óvszert is használunk!Most ahogy haladok a kezeléssel,észrevettem,hogy sokkal jobb a közérzetem! :) Már nem fáj annyira!

Én a hüvelyflóra visszaállítására Lactofeelt használtam párszor,de az nagyon drága! Szerintem a Kliont azért írhatta fel,mert elég durván hüvelygyulladásom van/volt.Már 30 ezreket hagytunk a patikában a gomba miatt,de remélem ezentúl rendben lesz minden! :)

Még egyszer köszönöm!

2012. márc. 29. 19:26
 7/9 anonim válasza:
100%
A Klion D 100 kúra után mindenképp kell pH visszaàllító kúrát csinálni? Valóban jó ez a protexin gynophilus??
2013. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előző hozzászóló vagyok.. Kérdésem még az lenne, hogy a páromat is kezelni kell valamivel? Mert a nőgyógyász szerimt nm kell, de a betegtájékoztatóban az áll.. Ès ha őt is kezelni kell, akkor mivel?

Én baktérium okozta hüvelygyulladàsra kaptam a Kliont.

2013. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Sziasztok. Elég régi kérdés de nekem is ilyesmi gondom van, csak nálam kevés a fehér folyás. Nagyon enyhe fájdalom jelentkezik pisiléskor és szeretkezés után/közben. Voltam nőgyógyásznál, megnézte és azt mondta hogy nagyon piros a hüvelyfal ezért felírta a Klion D 100 hüvely tablettát. Mondta hogy hanyagoljam a szexet a kúra alatt és utána pár napra. De azt nem mondta hogy a páromat kezeltetni kellene. Gondolom kell, csak ehez én nem értek...hogy van ez?
2017. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!