Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle tablettát szedek...

Yasminelle tablettát szedek és ma kéne bevennem az utolsó szemet az e havi adagból, de már meg is jött. Előző napokban enyhe pecsételős vérzés volt, azt hittem ebben is marad a dolog, de ma már erős. Mennyire gond ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Mivel ugye utolsó tabi után kéne megjönnie pár nappal és eddig soha nem volt ilyen (de köztes vérzés sem nagyon).
2012. márc. 27. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az első három hónapod a tablettából, akkor doki. Nem normális, ha előbb vérzel. Nem feltétlenül van nagy baj, de semmiképp sem normális.
2012. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De normális, lehet pecsételős vérzés, ezt hangsúlyozzák az orvosok is, meg a tájékoztató is. Én is yasminellet szedtem, de mivel nekem alapból kb fél évente 4 napra jön meg, nem vérzett közben, csak akkor, ha nem hagytam ki az egy hetet, hanem továbbszedtem.Néha viszont előfordulhat, hogy egy kicsit előbb elkezdessz vérezni, bár valóban gyakoribb az első hónapokban.
2012. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám,én is yasminellet szedek...Oké,hogy doki,de mitől lehet ez? Nem hat a tabletta?:S
2012. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól még hat, de ha már több hónapja tart ez neked, menj el a dokihoz és kérd meg, hogy írjon fel egy másik fajtát! Nem mindenkire hat ez ugyanúgy. De ha még csak ez az alső hónap amikor csöpögsz, várd meg, hogy a köviben is ez lesz-e, mert miután megjön, a kövi hónapban elmúlhat.
2012. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként a doki is azt mondta, h normális, ha néha előbb jön meg. csak nekem még sosem volt ilyen, mindig pár nappal az utolsó tabi után jött meg. szóval a másik kommentelőnek üzenem, hogy nyugi:)
2012. ápr. 5. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!