Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szervemen a szemeremdombo...

Nemi szervemen a szemeremdombon a csiklo felett pattanasszeru csomocskat talaltam. Mi ez? Ez a hpv szemolcs?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Még doki sem tudná látatlanban megmondani... Menj el dokihoz, más megoldás erre nem nagyon van.
2009. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű az. Nekem volt ilyen, és nagyon gyorsan terjed, ha nem mész időben dokihoz. És nagyon nehéz kigyógyulni belőle.
2009. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kétszer csomócskám, az egyik egy igen méretes csomóvá nőtt. Elmentem vele a nőgyógyászhoz, ő pedig egy tűszúrással megszabadított a rengeteg trutyitól, ami benne volt. Nem mondta, hogy HPV-szemölcs lett volna, tényleg úgy nézett ki, mint egy ipari méretű pattanás: piros, kemény göbbel, és rettentően fájt.
2009. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy csak zsírcsomók. Olyanok nekem is vannak, mióta az eszemet tudom, és pattanásszerűek,csak nagyon picik. Voltam nődokinál valami más miatt, de gondolom ha hpv vagy más betegség lett volna,akkor szól. Szóval lehet csak annyi az egész. Szerintem ha nem terjed tobább és nincs panaszod,nem kell aggódnod.
2009. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...sokat segitettek..lassan mulik el...
2009. jún. 15. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!