Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti hogy oldjátok meg a...

Lányok ti hogy oldjátok meg a menstruációt amikor suli van?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok nyáron jött meg először . Akkor még kevés volt és rendszertelen . De mostmár nincs ezzel probléma. Én busszal járok be suliba (6.-kos vagyok) és elég kellemetlen . Főleg hogy nekem úgy van hogy ha ülök egy csepp vér sem jön , de amikor felállok akkor olyan mintha legalább 1 liter vér jönne egyszerre kiömlik .A betét meg ugye nem tudja olyan gyorsan felszívni! És olyankor általában átázom legalábbis csak a bugyim és attól félek hogy látszik .Úgy szoktam hogy reggel beteszek egy tisztaságit rá egy vastagabbat egy legerősebb éjszakait és teszek tampont is . Tudom sok de a suli WC-ben képtelenség "elrendezni magam" mivel nincs belülről zár és bármikor rámnyithatnak mások! Általában 4 órám van és az kitart de amikor tesi is van az kész rémálom ! Nem lehet felmentést kérni a tanártól és szégyelném is mivel férfi . Az meg nem lehet hogy akkor nem megyek suliba . Ezért kérlek normális válaszokat ! Ötleteket hogy hogy oldjam meg előre is nagyon köszönöm! :)
2012. márc. 27. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is sok vér jön. Néha megjelenik a piacon egy olyan betét, ami képes ezt is beszívni, de rendre kivonták azokat a forgalomból, amik beváltak. Nagyon nehéz ügy.
2012. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

azért ennyire ne pelenkázd be magad

ha bent van a tampon akkor felesleges az a sok réteg a bugyiba.


rakj egy éjszakait és a tampont max kikapod a születben

ahhoz nem is kell felnyúlni meg semmit

csak kihúzod, kidobod kukába becsomagolva

és utána már nem ömlik annyira.


tampon mellett amúgy sem érezheted ezt az ömlés érzést.

szépen néznénk ki

2012. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Kilehet bírni, minden lány kibírja :) Nekem is sok jön, persze kellemetlen, felállok nekemis akkor jön mindig, de majd megszokod idővel. Amiatt hogy átázol ne félj, én Always szárnyasbetétet használok, 12 éve menstruálok, egyszer sem áztam át, ha jól teszed be a betétet nem lesz gondod.



23L

2012. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Elég gáz ,nem vehetek fel fehér nadrágot azokban a napokban.Én is tampont használok meg betétet.A fehérneműm szinte mindig véres lesz.
2012. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :))
2012. márc. 27. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Mi kettesével jártunk a WC-re, hogy valaki mindig tartsa az ajtót, nem lehetett zárni nálunk sem.

Az nem tudom, szabályos-e, hogy felsőben férfi a tesitanárotok, nálunk szigorúan vették, hogy a tesitanár csakis azonos nemű lehet, és járt havi egy felmentés.

2012. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Én meg pont csak szoros nadrágban tudok létezni.:) Akkor nem folyik ki a ruhára a vér, ha szorosan hozzám szorítja valami, Régebben egy levágott szárú harisnyát is vettem a szoros farmer alá, nekem ez segített.
2012. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
85%
kérd meg egy barátnődet, hogy menjen el veled vécére és tartsa meg az ajtót. akkor csak nem nyitnak rád, és nyugodtan kicserélheted a tampont/betétet :)
2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Jaj, félreértettem, azt hittem, azt írtad, nadrágot nem vehetsz fel!:):D:D
2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ismét köszi! És JAJJ az már milyen lenne ha nem lenne rajtam naci! xD :))
2012. márc. 27. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!