Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha nem használok és...

Az baj ha nem használok és nem is akarok?

Figyelt kérdés
Én nem használok és nem is akarok tampont használni az baj? Mert az osztályomban szinte mindenki azt mondja hogy sokkal jobb a tampon. De én nem szeretnék azt használni. De többször is mondják hogy jobb lenne ha azt használnék. De én nem tudom... Sokszor nyaggatnak ezzel.
2012. márc. 27. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Ezt te tudod... ahogy neked jobb:)

Bár én is tamponpárti vagyok:) Szerintem higénikusabb is meg, meg én utálom mikor érzem,hogy folyik a betétre...nekem az folyamatos rettegés...:)

2012. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem hiányzik az a "csodálatosan száraz és biztonságos érzés", akkor ne használd. Egyéni (kényelmi) ízlés dolga. :D
2012. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
82%

Szerintem egyáltalán nem gond - én 10 éve eü. betétet használok. Mondjuk hozzáteszem, h én nagyon gyengén vérzek, és egyáltalán nem is görcsölök. Tehát nekem az "olyan" napok annyi különbséget jelentenek, h reggel-este cserélek.

Szóval 10 éves tapasztalattal a hátam mögött azt mondhatom, h semmi hátránya nincs :)

2012. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Sokkal egészségesebb ha távozni tud a testből aminek távoznia kell.

Jól teszed hogy nem használod!

2012. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is jó teszed,sokan az miatt sűrűn járnak orvoshoz.

Azt mondják betét egészségesebb,tisztálkodni meg mindig kell így is..

2012. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Ez senkire nem tartozik, csak Rád! Egyedül Neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél használni.
2012. márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem abból az osztályból Te vagy az egyedüli normális lány...a többiek meg nem érett r*****ok...:S
2012. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Már megbocsáss, de azt is megbeszélitek, hogy ki milyen fajta klotyópapírt használ??! Tudod mi az, hogy MAGÁNÜGY? Akkor harcold ki, hogy neked is legyen MAGÁNügyed, ami nem tartozik másra. Ha nekem bele akarnának szólni, akkor biztosan ez lenne rá a válaszom. Semmi közük hozzá!
2012. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
En nem szeretem a betetet. Amiota kell en tampont hasznalok. SZerintem gusztustalan amikor nyaron a lanyok felszallnak a villmosra es lehet erezni a ver szagat, mert tutira betetet hasznal. Persze van akinek baja lesz a tampontol, nekem szerencsere meg semilyen problemat nem okozott. Probald ki mindkettot, es donts el melyik a jobb neked.
2012. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt használd ami neked kényelmes és biztonságos. Ezt csak te tudod eldönteni.
2012. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!