Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett több a vérzésem?

Miért lett több a vérzésem?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem,hogy egyre többet vérzek.

Megjön a menstruációm nagyjából már pontos,már csak 1-2 nap eltérés van nem egy-két hét,de régebben mikor kezdődött akkor vígan elvoltam egész délelőtt iskolába egy betéttel,csere nélkül.Most extra tampont is cserélnem kell 2-3 óránként.

2 alkalommal ezelőtt ez az extra tampon 3-4 órát bírt,most 3...miért van ez? ://

14/L


2012. márc. 28. 14:35
 1/5 anonim válasza:
62%

azért,mert minél több ideje menstruálsz,annál több vér fog jönni

eznormális,nyugi (: énis ígyvtam

2012. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi ideje jött meg először?

Egy év simán kellhet, mire beáll. És sajnos normális, hogy erősödik. Bár az extra tampon furcsa.

Szűz vagy még?

Ezt csak azért kérdezem, mert a szűzhártya elveszítésével is változhat. Nincs, ami picit "visszatartja", és gyorsabban tud távozni ami már levált.

2012. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2010-ben jött meg azt hiszem.De körülbelül fél éve olyan,hogy már nagyjából beállt.Mamám is mondta,hogy ő is rengeteget szenvedett vele. :(
2012. márc. 28. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert tampo nt használsz. Elég ciki 14 évesen.
2012. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ciki 14 évesen tampont használni? :))

Inkább vagyok akkor inkább ciki.Betéttel nagyon könnyen átázok,kifolyik mellette,tesizni egyáltalán nem tudok,az ülés is piszkosul kényelmetlen,kellemetlen ahogy a mozgás is. ;)

2012. ápr. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!