Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy nem napra...

Normális, hogy nem napra pontosan jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 11 éves koromban (2011 őszén) jött meg először a mensim, és azt hallottam, hogy MAXIMUM 2 év után be kell rendszeressé állnia. Én olvasgatom itt a Gyakorikérdéseken, hogy írogatják, hogy "már X napja meg kellett volna jönnie, és terhes lehetek-e, stb.), de nekem ssoem jön meg napra pontosan. Minden hónapban megjön, de nem napra pontosan, hanem 3-4.5 hetente. Tehát akár lehet 11 nap eltérés is. Normális ez?
2012. márc. 28. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

normális

a 2 év, amit hallottál, hülyeség

2012. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. A már "beállt" ciklusban is előfordulhatnak többnapos eltérések. Az emberi szervezet működése kölcsönhatásban áll a környezettel, sok tényező befolyásolja a működését.
2012. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

normális

18 éves korra kell beállnia, de ha beállt, akkor simán ingadozik napokat

ezért mondják, hogy 7 napos késés alatt nincs értelme aggódni

amúgy a késést ált úgy számolják, hogy sok (legalább 8) hónap ciklushossza alapján van egy átlagod, és ahoz nézed, hogy késik-e vagy hamarabb jön

de pár napot bármikor ingadozhat

2012. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!