Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete barnázok, a doki...

3 hete barnázok, a doki Duphastont írt fel,3 napja szedem, de ahelyett, hogy abbamaradt volna, erősebben pecsételek. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 18:45
 1/2 anonim válasza:
Szia. én 6 hetes vagyok, tegnapelőtt kezdtem el barnázni, aztán picit vérezni. Azonnal berohantunk az ügyeletre, bent akartak fogni, de hazajöttem saját felelősségre. Injekciot, magnéziumot 3x1 és Duphastont kaptam én is - aznap este fél oránként kellett bevennem 2 darabot 2 órán keresztul (tehát 8 szemet), azt mondta a doki, hogy minden okés. Most 3x1et szedek, második napja, de még mindig vérezgetek...nem tudom, holnap megyek vissza reggel orvoshoz, nagyon aggódom, hogy mi lesz. Hányadik hétben vagy? és csak barnázol, vagy vérzel is???
2012. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Én nem vagyok terhes, nekem csak a hormonjaimmal vannak gondok.

Pihenj sokat, ne csinálj ma semmi megerőltetőt, ha egészséges a pici, nem lesz semmi baj és abba fog maradni a vérezgetésed!

Drukkolok értetek nagyon!!

2012. ápr. 1. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!