Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet? Gomba, felfázás?

Mi lehet? Gomba, felfázás?

Figyelt kérdés
Kb havonta jelentkeznek a tünetek,általában megduzzadnak és viszketnek a szeméremajkaim,folyás nincs,néha alhasi fájdalom és fájdalmas szex.Előfordult már gyakori vizelési inger,de nem mindig.Szerintetek mi lehet?

2012. ápr. 1. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem emberi butaság...el kéne menni orvoshoz


de látatlanban megmondom, hogy van egy jó kis hüvelygyulladásod, némi méhszájsebbel ...hogy ezenkívül még mi az majd kiderül

2012. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 hónapja vérvizsgálaton kiderült volna ha gyulladás,ugyanis vérvételen voltam igaz más panaszok miatt.de megnézték hogy van-e gyulladás a szervezetemben.nődoki meg látta volna a méhszájsebet,mert nála is voltam. akkor ezeket nem mondtam a dokinak,mert azt hittem felfázás,amiből kikúráltam magam,csak hát azóta visszatér
2012. ápr. 1. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A problémák a szeméremajkaid környékén szerintem attól is lehetnek, hogy olyan tisztálkodószert/ betétet/ törlőkendőt használsz, ami irritál. Ezen kívül, ha legközelebb gyakori vizelési ingered van, akkor érdemes csináltatni egy vizelettenyésztést, hogy van-e gomba vagy baktérium a vizeletedben. Ha ugyanis húgyúti fertőzés áll a háttérben és már viszonylag régóta, akkor a panaszok addig vissza fognak térni, amíg ki nem kezelik célzottan. Ja és a fertőzött vizelet is irritálhatja a szeméremajkakat. De ha ez nem, és STD vagy egyéb hüvelyfertőzésről sincs szó, akkor én a tüneteid alapján hormonális problémára tippelnék. Nem kezdtél el szedni mostanában fogamzásgátlót? Vagy nincsenek olyan tüneteid, mint rendszertelen ciklus, hízás, zsíros bőr, hajhullás?
2012. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szedtem fogamzásgátlót,de februárban abbahagytam mert panaszaim voltak rá.A lábam is fájt,az orvosom azt mondta hogy találjak valami más megoldást,mert úgy látszik a gyógyszer nem nekem való.Szóval jelenleg nem szedem..kb 2 hete.az intim mosakodót meg már elég régóta használom,azt a fajtát és nem volt panaszom rá.
2012. ápr. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!