Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az tényleg igaz, hogy a...

Az tényleg igaz, hogy a terhes vitaminok sokkal többet érnek, mint ezek a szépségvitaminok?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy állítólag sokkal jobbak a hajra, bőrre, mint ezek az ismert Biovanne meg Revalid kapszulák. Igaz ez? Nem lesz baj, ha valaki ilyet szed anélkül, hogy terhes lenne? (a kérdés elméleti, én nem akarok ilyet szedni).
2012. ápr. 1. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én csak laikusként tudok hozzászólni; szerintem nem véletlenül hívják terhes vitaminnak. Nyilván olyan összetevőket tartalmaz, ami a terhesség állapotában, illetve a magzati fejlődésben segít. Na már most, ha valaki nem terhes, miért szedne ilyesmit? Logikátlan.
2012. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem logikátlan. Éppen azért mert tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal. Sokkal nagyobb mennyiségben, mint ezek a sima szépségvitaminok. Ezért kérdezem. Logikátlannak nem logikátlan egyáltalán, sőt kifejezetten logikus. Éppen ezért kérdezem.
2012. ápr. 1. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem úgy,hogy nem voltam terhes mert a terhességem után megmaradt sok és tényleg jó volt. Viszont a revalidtól három hét után vesekövem lett, hát azt nem kívánom senkinek.
2012. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
köszi a lepontozást, akkor is így gondolom. direkt oda is írtam, hogy laikus vagyok. de akkor szedjél terhes vitamint, nekem nem fáj, maximum olyan dolgok is kerülnek a szervezetedbe, amire nincs szükséged.
2012. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyrészt nem pontoztalak le, másrészt oda van írva, hogy nem akarok ilyet szedni, csak kíváncsiságból kérdem. Tán végig kéne olvasni a kérdést és értelmezni is, mielőtt lehordasz...
2012. ápr. 1. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha revalidot akarsz, de olcsón, akkor ajánlom neked a dm-es vitaminokat! Van valami ilyesmi, hogy haar komplex, ugyanaz van benne, mint a revalidban. És csak 900 ft.
2012. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de leírom harmadszor is : NEM AKAROK SZEDNI SE REVALIDOT SEM TERHES VITAMINT. A kérdés ELMÉLETI , kíváncsi vagyok, hogy van e valóságalapja. Aki viszont tudott a kérdésre válaszolni (kettes válaszoló) annak köszönöm szépen, ment a zöld :)
2012. ápr. 1. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!