Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 18éves elmúltam, de még...

Ha 18éves elmúltam, de még mindig nagyon pattanásos vagyok nőgyógyászhoz vagy endokironológushoz kérjek időpontot?

Figyelt kérdés
egyiknél sem jártam még szzeretném kivizsgáltatni magam mi lehetaz oka a gyulladt mély pattanásaimnak hiszen már kinőttem a pubertás kort és így is az egész arcom tele van :(
2012. ápr. 1. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem endokrinológus. de lehet elég egy mezei bőrgyógyász
2012. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bőrgyógyásznál már voltam de csak külsőleg adott szereket amik semmit nem használtak :S
2012. ápr. 1. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

bármilyen más hormonális betegségre utaló tüneted van?

elhízás? rendellenes szőrösség? menstruációs problémák?

ha ezek nincsenek, akkor hát elmehetsz endokrinológushoz, de nem valószínű, hogy hormonális probléma

családban van más akinek ilyen volt a bőre? pl anyudnak vagy apudnak sok pattanása volt? mert akkor csak örökölted

a legjobb cucc arra a sotret

keress egy bőrgyógyászt, aki felírja

2012. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a családban senkinek nem volt ilyen jellegű problémája tesóimnak se...

vékony vagy a menstruációm rendszeres (2x forudlt elő hogy kimaradt) és szőrösödni se szőrösödőm tűlzott mértékben :S

a sotretet már ajánlották de nagyon durva dolgokat hallottam róla ami miatt szüleim nem enegedik,hogy beszedjem... :S

anyukámnak volt pajzsmirigy betegsége,talán emiatt lehet?

2012. ápr. 1. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

pajzsmirigy rendellenesség okozhatja, szóval akkor megéri endokrinológushoz menni (nőgyógyásszal ne is vesződj)

amúgy ha nem talál semmit, a sotret veszélyesnek hangzik (én is csak hűltem amikor elolvastam a betegtájékoztatót), de a veszélyes mellékhatások RITKÁK, és az összesre azt mondja a betegtájékoztató, hogy ha észleled azonnal abba kell hagyni

úgyhogy ha odafigyelsz (és rendszeresen csinálják a vérteszteket), akkor semmi bajod nem lehet

és nagy valószínűséggel nem fog előjönni semmi ritka izé

én már három hónapja szedem, és nekem csak annyi jött ki, hogyha elfelejtem kenni krémmel a szám, akkor nagyon kiszárad, esetleg még vérzik is... jah meg sportolás után durva izomlázam van

a bőröm pedig gyönyörű, nagyon elégedett vagyok (nekem az egész testem tele volt ilyenekkel)

nah, de először akkor keress egy endokrinológust, hátha valami betegség (de őszintén szólva valószínűleg jobban járnál ha nem hormonális bajod van, hiszen azt nehezebb kezelni, sőt a hormonális készítmények sokkal veszélyesebbek tudnak lenni mint a sotret, szóval én is csak azért mentem bele a sotretba, mert nem hormonális)

2012. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséged :)
2012. ápr. 1. 22:21
 7/7 anonim válasza:
Szia!Szerintem egy nap többször fertőtlenísd az arcod,és próbáld meg a kozmetikusodnál a nagy kezelést,télleg nem fáj csak egy picit.Remélem tudtam segíteni!:)
2012. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!