Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehet, hogy intenziv szex...

Az lehet, hogy intenziv szex utan mindig ver (ese) t pisilek? Es utana egesz nap faj hugyholyagom, huvelyem.

Figyelt kérdés
nem mindig ennyire intenziv. altalaban inkabb nyugis. nekem o az elso, de azert mar egy ideje csinaljuk es ez szokatlan. köszönöm!
2012. ápr. 4. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Nálam is előfordult már nem egyszer pedig nem intenzíven szeretkezem a férjemmel.
2012. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Loriska13 válasza:

Hogy a hüvelyed fáj egy intenzív szex után, az még belefér, de a hólyagodnak nem kellene tőle fájni és főleg nem véreset pisilni, a lehető leghamarabb menj egy a háziorvosodhoz v. nőgyógyászhoz. Lehet felfázás, fertőzés stb.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__24675..

2012. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy fáj a hüvely az még csak csak...De a véres vizelet?Nem tudom össze lehet e hozni a kettőt?!Már bocsika,hogy megkérdezem, de fáj a szex?Minden esetre most fogjátok vissza magatokat addig amíg te nem jössz rendbe.És egy nőgyógyász sem ártana ha megnézne...
2012. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! kb 2 honapja ugyanez volt velem. kemeny tel, azt hittem felfaztam. szedtem antibiotikumot, voltam vizelettenyesztesen, azt mondtak, felfazas lehet. es akkor is szex utan masnap jott ki. :S
2012. ápr. 4. 12:37
 5/6 A kérdező kommentje:
a szex egyaltalan nem faj! egy-egy heves mozdulattal nagy ritkan elofordul, de akkor mindig szolok, de az is ritkan fordul elo
2012. ápr. 4. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy nászutas hólyaghurut. Szex során a bélbaktériumok beledörzsölődnek a húgycsövedbe és fertőzést okoznak. Ez egy viszonylag gyakori jelenség. Nagy valószínűséggel meg tudod előzni, ha a szokottnál is jobban figyeltek a higiéniára és szex előtt és főleg utána közvetlenül mindig pisilsz. Ha gyakran előjön, akkor urológus tudd rá gyógyszert írni, illetve tanácsokkal ellátni.
2012. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!