Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem? (menstruáció)

Mi történik velem? (menstruáció)

Figyelt kérdés
Nekem már 5 éve folyamatosan egy időpontban jön meg a menstruációm.Viszont 3 hónapja valami megváltozott.Az első két hónapban késett 1-2 napot és 3-4 napig tartott.Most az előző hónapban pedig megjött rendesen a szokásos napon,de 7 napig tartott.Már elmúlt,de még mindig fáj a hasam,és görcsölök.Ez két hete van.Szedek fogamzásgátlót rendesen. Most akkor mi van?Vagy ne foglalkozzak ezzel?(22) Köszönöm!!
2012. ápr. 4. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem itt kellene érdeklődnöd.Menj orvoshoz, rengeteg oka lehet ennek. Komolyan kell venni az ilyesmit.
2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tabi mellett nem normális a késés, és kb. ugyanaddig kéne tartania is. A változás probléma, orvoshoz kell fordulnod.
2012. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a görcsölés sem normális, mihamarabb doki!!!
2012. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma reggelre szédülök és hányigerem is van.Köszi az idágig érkező válaszokat.Írhattok még!Holnap szerintem elmegyek az orvoshoz.
2012. ápr. 5. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha mész. Majd írd meg, mit mondott!
2012. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma van a tegnapi holnap!Mit mondott az orvos?
2012. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos,h ez csak hormonzavar.Mivel nem olyan nap a napok közti különbség(nem hetekkel később v hamarabb jött meg) ezért nem kell különösebben komolyan venni. ennyit mondott. azért megnyugodtam egy kicsit. :)
2012. ápr. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!