Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még januárban jött meg elsőnek...

Még januárban jött meg elsőnek a menszeszem aztán megjött februárban is de azóóta nem is jött semmi. A márciust azt teljesen üres volt. Kezdjek aggódni? Vagy ez csak azért van mert még nem állt be rendesen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem állt be rendesen, nem kell izgulni. NEm irtad, hogy hány éves vagy, de gondolom, még fiatal. Nyugodtan várj még, idövel beáll valamilyen rendszer.
2012. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 vagyokk
2012. ápr. 5. 18:16
 3/8 A kérdező kommentje:
még válaszoljatook!!
2012. ápr. 5. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem állt be,ez a gond. De ahelyett,hogy válaszokat vársz beírtad volna a Google-ba,akkor sok-sok választ kapsz a kérdésedre! :) Majd megjön és beáll! Nyugi,aggódni még nem kell! :)
2012. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom már javában nő a melled, szőrösödik a puncid, és a hónaljad. Ha így van, akkor semmi baj! A nemi érés egy több éves hosszú folyamat!
2012. ápr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az normális hogy az 53. napban vagyok de még mindig semmi?
2012. ápr. 13. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 6 hónap után sem jön meg a menstruációd, akkor mindenképpen orvoshoz kell menned. Az előző választ is én írtam. :)
2012. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!