Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensim 1hete késik, terhessé...

A mensim 1hete késik, terhesség 100%-ra kizárva. Mi lehet a baj, ha baj van?

Figyelt kérdés

A mensim 1hete késik, ráadásul nem produkáltam a megszokott tüneteimet félidőben, az ovulációkor. Minden hónapban megérzem, a bővebb váladékozás, és egy kis fájdalom is, ami pár óra múlva el is múlik. De ilyen ebben a hónapban nem volt.


Ugynanis ezt most érzem. Bővebb váladék, és fájdalom, pont olyan, mint amit ovulációkot szoktam érezni minden hónapban. Elképzelhető, hogy az ovuláció elhúzódott 3héttel, ezért a mensi is?


Semmi más tünetem nincs, nem viszketek, váladék nem bűzös, se nem sárgás vagy zöldes, tehát elvileg a fertőzést is kizárhatom. Vélemények?


2012. ápr. 5. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: 22 éves vagyok, a menzeszem 12éves koromban jött meg, azóta többé-kevésbé rendszeresen is jelentkezett, MAX 1-2napot sietett, vagy 2-4 napokat késett, de többet nem nagyon. Leginkább szinte napra és órára pontosan megjön.
2012. ápr. 5. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még 2-3 napot várj, és utána látogasd meg a nőgyógyászodat!
2012. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából egy késés nem a világ vége. Most még doki sem kell,lehet pár nap múlva megjön. Persze,ha az ovuláció elhúzódik,akkor a mensi is. Ha a következő hónapban sem jön meg,akkor viszont doki! (persze,most sem árt!)
2012. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésben leírtad a választ.

Most van p.é-d, és majd két hét múlva jön meg.

Ne aggódj miatta!

Iszogass cickafark teát!

2012. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy volt, akkor volt a p.é. mikor írtam a kérdést. Rá 2 hétre is jött is, aminek jönnie kellett.
2012. máj. 22. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!