Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalataitok az Always Platinumról?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem az Always-t,mindig dörzsölt és kemény volt. Kipróbáltam azért a Platinumot is. Hát kidörzsölt ez is,kicsit puhább,de én keménynek éreztem. Persze elfogadom,hogy van akinek csak ez jön. (Tisztaságiból sokkal jobb az Always-bár én mindenből Libresse-t használok.) (:
2012. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én meg csak alwayst használok, egy kicsit kemény, és "műanyag" érzete van, úgyhogy nemrég próbáltam naturellát. amikor beragasztottam, jobb volt, puhább, kellemesebb, de amikor már gyűlt bele egy kis anyag, mégiscsak az alwaysnél maradok! most használok először platinumot, de alig van vér, konkrét véleményt még nem tudok alkotni.

2012. ápr. 5. 20:48
 3/7 anonim válasza:
75%
én jobban szeretem a platinumot,puhább,a sima always nagyon kellemetlen érzést nyújt...
2012. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 harisnyababee ***** válasza:
100%

Sztem csak annyi a különbség, h a platinum illatosított, de azon kívül én nem vettem észre mást. Mondjuk én főleg Libresse-t használok,az Alwayst nem szeretem,de egyszer vettem(még amikor behozták a boltokba) próba képpen. Annyira nem nyűgözött le, szal maradtam a Libress-nél.

Off:

Sztem is tisztaságiban jobb az Always, de eü betétben sztem a Libresse a legjobb.

2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt még én tettem fel! http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23026..

Azóta kipróbáltam, szerintem nagyon jó, de nem annyira, hogy megérje az árkülönbséget, szal maradok a sima always-nél.

Itt van még egy kérdés amúgy: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__25204..


20/L

2012. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tegnap próbáltam ki... puha nagyon jó meg nem áztam át vele mint a Libressel....
2014. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én valószínűleg allergiás vagyok a sima betetekre, a platinum az egyetlen amivel nincs ilyen problémám.
2016. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!