Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már voltam bőrgyógyásznál,...

Már voltam bőrgyógyásznál, nőgyógyásznál és nem használ semmi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a hüvelyem környékén be van gyulladva a bőr(nem vagyok gombás nics semmi fertőzésem)és semmitől nem múlik el!!!

már kaptam rá kúpot,kenőcsöt több fajtát és nem segít semmi.

teljesen el vagyok már keseredve.

19 éves vagyok és állandó partnerem van két éve.

jelenleg pimafucort krémet használok.


2012. ápr. 6. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka akkor is kell legyen...:/ Szedsz fogamzásgátlót? Esetleg nem lehet, hogy pszichés háttere van? Intim mosakodóra nem vagy allergiás?
2012. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

már nem szedek fogamzásgátlót,bár a problémák nagyjából akkor kezdődtek mikor elkezdtem szedni.

nem tudok semmilyen allergiáról,leszámítva azt,hogy pikkelysömöröm már volt több helyen is ami stresszes időszakban előbukkan néha-néha.

2012. ápr. 6. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy védekeztek akkor-ha gumival,nem lehet hogy arra vagy allergiás?

Pisilés után megtörlöd rendesen? Nem túlzottan műszálas fehérneműt hordasz?Szőrtelenítesz?


Bocsi ha valamelyik kérdés bántó,csak tippelgetni próbálok mi lehet ez?:) Jobbulást?

2012. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

általában pamut fehérneműt hordok(tangát),megtörlöm magam rendesen,és többnyire nem használunk gumit.

viszont nagyon stresszes életet élek,lehet hogy ez is bejátszik?

2012. ápr. 6. 17:45
 5/9 A kérdező kommentje:

ja és köszönöm,hogy válaszoltatok.

ha valakinek van valmai ötlete,tapasztalata írjon.

2012. ápr. 6. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:

bőr és nemibeteg gondozóban voltál?

kenettenyésztés volt?

partnered kezelve lett?

szőrtelenítés van? ha igen, mivel?

2012. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen volt kenettenyésztés is de semmi gombát vagy ilyesmit nem találtak.

a partneremnek nincs semmilyen problémája,és amúgy is elég ritkán vagyunk együtt.

nem bőr-és nemibeteggondozóban voltam,csak simán bőrgyógyásznál és két nőgyógyásznál is.

2012. ápr. 7. 08:24
 8/9 A kérdező kommentje:
borotvával szoktam szőrteleníteni,de most ,hogy így be van gyulladva nem szőrtelenítek.
2012. ápr. 7. 08:25
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor 2 tanács


borotvát felejtsd el örökre és menjetek el mind a ketten a bőr- és nemibeteg gondozóba, akkor is, ha a párod tünetmentes és ritkán vagytok együtt, még akkor is, ha óvszerrel védekeztek

2012. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!