Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve állandóan azt érzem, hogy pisilnem kell. Nekem ez lelki dolog, tehát nem vagyok felfázva. De már nem bírom. Hétfőn alig éreztem, és azóta már itthon is érzem, pedig eddig csak suliba éreztem. Egyszerűen nem bírom tovább!! :( :'( Komolyan mondom öngyilkos leszek.

2012. ápr. 6. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
mi lenne ha tennél valamit a gyogyulásod érdekében ahelyett hogy öngyilkossággal fenyegetözöl?ha annyira nem birod miért nem kerestél fel ezer dokit vagy ha ök nem tudnak semmit akkor természetgyogyászt, kineziologust bánomisén? ezer megoldás lenne csak meg kéne mozdulni.bocs ha durva voltam de az öngyilkossággal dobálozás mindig felhuz
2012. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képzeld már 1000x voltam orvosnál, és természetgyógyászhoz is járok..
2012. ápr. 6. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Lelki okai a következők: Úgy érzed, elhanyagol a másik nem, vagy a kedvesed és ezért másokat hibáztatsz. Ha nem megfelelő a párkapcsolatod, lépj ki, vagy tedd meg, ami az elfogadás, a szeretet jegyében megtehető. A vese méregkiválasztó szervünk. Ha erre nem képes, azt üzeni testi szinten a lélek, hogy a párkapcsolat zűrös volta nem tud megtisztulni, feltorlódik a lerakódás, nem tud szabadon távozni. Sérült emberi kapcsolatok állnak a háttérben. Visszafojtod az érzéseidet, nem tudod elmondani ami bánt, ezért inkább a testen belül halmozol.
2012. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor elnézést de ezt kiemelhetted volna, ez elég fontos info:)
2012. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!