Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgálat nélküli konzultációé...

Vizsgálat nélküli konzultációért mennyit kér egy nőgyógyász a magánrendelésén?

Figyelt kérdés

Leleteket vinnék neki, mondta, hogy vigyem a kórházba, de nekem csak az esti időpontok a jók, amikor magánrendelése van.

Egyébként 12 ezer egy vizsgálat nála, ebben UH+manuális vizsgálat van. Szerintetek mennyit kérhet kb. csak azért, hogy a leleteket megbeszéljük?


2012. ápr. 8. 00:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak mert ha elkér azért is ennyit, akkor inkább ellógok a munkahelyről 1 órára...
2012. ápr. 8. 00:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha korábban a magánrendelésén jártál, nem korrekt ha azért az 5 percért pénzt kér.

Valószínűbb hogy azt fogja mondani hogy "na, ha már itt van, megnézem újra" és akkor elkéri a 12 ezret.

Szerintem lógj el!

2012. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy el fogja kérni a 12000-t.
2012. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor inkább "ellógok". Remélem nem fog épp műteni, mert már jártam úgy... :)
2012. ápr. 9. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Van olyan egyáltalán?

Hogy csak "konzi", vizsgálat nélkül?

2014. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a vizsgálat csak kilencezer
2014. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!