Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV! Kondilóma! Valaki!?

HPV! Kondilóma! Valaki!?

Figyelt kérdés

Aki volt már vagy most is szenved a HPV okozta kondilómáktól, beszámolna, hogy neki mennyire súlyos volt az eset és hogy milyen kenőcsöt/oldatot használ(t), mennyire hatott? Nekem Condyline oldatot írtak fel, amikor először(2hónapja kb) megjelentek a pici szemölcsök, az ecsetelés hatására 1 hét múlva eltűntek. Viszont most újra kijöttek, megint használtam a Condyline-t, kb el is kezdtek halványulni a pici kondilómák, DE kb 3-4 napja észrevettem hogy pár nagyobb is kijött, valamint a hüvelybemenet alatt a gáton száraz, fehér a bőröm, mintha gombásodás lenne, és nagyon fáj..ez szétterjedt, és több pici foltban látom még másutt is(végbél, szeméremajkak).

Sajnos hétvége van áradásul ünnep, és nem tudok orvoshoz menni, ellenben ezek napról napra rosszabbodnak, súlyosbodnak, én pedig kezdek már nagyon nagyon megijedni, mert már nem tudom, mi ez!!!! Valakinek volt hasonló??



2012. ápr. 8. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, de úgy tudom le lehet égetni őket, és akkor örökre eltűnnek.
2012. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az ecsetelés nem segít,akkor beavatkozás történik.De nem kell tőle megijedni.
2012. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Igen tudom hogy van égetés, fagyasztás, lézeres eltávolítás, viszont ezek több tízezerbe, vagy akár százezerbe is kerülhetnek..és ez nagyon nagyon drága ,és ezek nem egynapos sebészeti beavatkozások, hanem ambuláns műtétek, tehát az OEP sem támogatja sajnos.
2012. ápr. 9. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem a pesti máv kórházban ingyen leszedték lézerrel, nem tudom, honnan veszed, hogy az oep nem támogatja.. nekem sok kis kondilomám volt, a műtét után írt a doki isopriposine-t azóta se jöttek vissza, pedig kb egy éve volt a műtét. mindenképp menj el orvoshoz, én is meghagytam őket nőni, és fájdalmas volt a levétel, és kínos is :S
2012. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!