Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől görcsölhet be a hasam...

Mitől görcsölhet be a hasam hirtelen úgy, hogy alig birok menni utána?

Figyelt kérdés
Pár napon belül kellene megjönnie, de nekem nem igazán szokott különösebb problémám lenne vele. Nem vagyok az a hasfájós típus, görcsölős típus. De akkor ez mitől lehetett? Egyszer-kétszer már volt hasonló, de most még fájdalomcsillapítót is kellett bevennem. Nem akart elmúlni. Ha ültem, semmi gond. Ahogy megpróbáltam felállni, kiegyenesedni, szörnyen fájt. Ez mi lehet? 24L

2012. ápr. 9. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet idegesség miatt is, vagy ha valami szokatlant ettél. Nekem is volt ilyen egy hete, és nekem az segített, hogy hasizomgyakorlatokat végeztem. Az igaz, hogy a gyakorlatok közben fájt, de utána jó volt. Esetleg próbálj melegvizes fürdőt.
2012. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Más tippek is esetleg?
2012. ápr. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!